هاست مخصوص وردپرس

وردپرس یکی از سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) است که با استفاده از امکانات آن می‌توان به راحتی یک وب‌سایت حرفه‌ای یا وبلاگ شخصی ساخت. وردپرس را با استفاده از زبان PHP نوشته‌اند و داده‌های آن با زبان MySQL ذخیره می‌شود.

وردپرس، سیستمی بسیار انعطاف‌پذیر است؛ یعنی افزونه‌ها و قالب‌های متنوع وردپرس باعث شده است که کاربران هنگام استفاده از وردپرس به راحتی به هدف خود دست پیدا کنند. مثلا اگر شما وب‌سایتی داشته باشید که با استفاده از وردپرس بنا شده است، باید قالب سایتتان را روی وردپرس نصب کنید تا بتوانید شکل سایت خود را طراحی کنید. هم‌چنین می‌توانید از افزونه‌های مختلف استفاده کنید و آنها را به وب‌سایت وردپرسی خود اضافه کنید. در نتیجه وجود قالب و افزونه‌های متعدد باعث می‌شود که سایت شما بیش از اندازه از منابع سرور استفاده کند. حالا اگر سرور نتواند منابع لازم برای وب‌سایت شما را فراهم کند، بخشی از اطلاعات از بین می‌رود و وب‌سایت شما دچار مشکل خواهد شد.

بنابراین، شما باید از هاست مخصوص وردپرس استفاده کنید تا سرعت، امنیت و بهره‌وری سیستم وردپرس سایت شما حفظ شود.

 

هاست مخصوص وردپرس چیست؟

منظور از هاست مخصوص وردپرس، یک هاست فوق حرفه‌ای و دارای امکانات فوق‌العاده است. هاست مخصوص وردپرس بهترین گزینه برای یک وب‌سایت وردپرسی است.

در سرویس هاست وردپرسی، تمام پیش نیازهای یک وب‌سایت وردپرسی به خوبی رعایت شده است. فقط و فقط وب‌سایت های وردپرسی می‌توانند از هاست مخصوص وردپرس استفاده کنند و این هاست برای دیگر سیستم‌های مدیریت محتوا مانند جوملا و… مناسب نیست.

فایده استفاده از هاست مخصوص وردپرس چیست؟

هاست‌های مخصوص وردپرس فضای زیادی را به هر وب‌سایت وردپرسی اختصاص می‌دهد. در این هاست‌ها از شتاب‌دهنده‌های سازگار با وردپرس استفاده می‌شود که باعث افزایش سرعت و بازدهی وب‌سایت‌ها می‌شود. با این توصیف، اگر وب‌سایت‌های وردپرسی از هاست مخصوص وردپرس استفاده کنند، سریع‌تر بارگزاری می‌شوند و بهره‌وری سایت افزایش پیدا می‌کند. به علاوه تکنولوژی هاست‌های وردپرسی با وردپرس سازگار است و این موضوع باعث پایدارتر شدن این نوع هاست‌ها می‌شود.

در نتیجه اگر وب‌سایت شما با استفاده از وردپرس راه‌اندازی شده است و در حال توسعه آن هستید، قبل از اینکه وب‌سایت شما بزرگ‌تر شود، از هاست مخصوص وردپرس استفاده کنید. به روزی فکر کنید که وب‌سایت شما شناخته شده باشد و افراد زیادی هر روز از وب‌سایت شما بازدید کنند، هاست شما باید جوابگوی نیاز کاربران و حجم بالای ترافیک سایت شما باشد. اگر از هاست‌های ارزان و بهینه نشده برای وردپرس استفاده کنید، بعد از مدتی ناسازگاری هاست با وردپرس شروع می‌شود و باید مجددا هزینه کنید تا هاست خود را ارتقا دهید یا آن را عوض کنید. بهتر است زودتر از یک هاست مخصوص وردپرس استفاده کنید تا هم از کار کردن با وردپرس لذت ببرید و هم مشتریان خود را همواره راضی نگه دارید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

پاسخی را بگذارید

فهرست